Dbr custom gear

Tactical & outdoor equipment

Chest Rig CR-3X14-SH

Chest rig CR-3X14-SH to szeroki panel posiadający 4 zintegrowane shingle na magazynki serii AR lub AK, oraz 2 skrajne – uniwersalne. Te ostatnie posiadają konstrukcję przelotową, z regulacją ich głębokości. Umożliwia to przenoszenie w nich np. radiów różnej długości, dobierając tym samym zakres ich wystawania w górę lub w dół.

 

Shingle na magazynki dociskane są od góry odciąganymi uchwytami o regulowanej długości, aby dopasować siłę ich docisku względem używanych magazynków oraz preferencji użytkownika (w razie konieczności istnieje oczywiście możliwość ich całkowitego demontażu). Uchwyty typu „1” pozwalają na pewny chwyt, nawet w grubych rękawicach zimowych.

 

Chest rig posiada w standardzie płaskie szelki w układzie „H”, każda z naszytymi czterema rzędami systemu PALS oraz jedną krótką kolumną (umożliwia montaż np modułów PTT z nieobracanym klipsem). Na plecach (na „łączniku”) znajduje się fragment taśmy velcro do montażu np oznaczeń użytkownika. Standardowa grubość szelek podyktowana jest minimalizacją ich profilu, by jak najlepiej współpracowały z szelkami dużego plecaka. W odróżnieniu od większości konstrukcji, CR-3X14-SH po założeniu wisi dość wysoko, aby nie kolidował z pasem biodrowym plecaka lub pasem oporządzeniowym.

 

Front CR-3X14-SH posiada od zewnątrz 3 rzędy oraz 14 kolumn systemu montażowego PALS, co daje duże pole manewru w konfiguracji dodatkowego ekwipunku.
Chest rig wykonany jest z Cordury, a od strony ciała podszyty jest siatką dla zwiększonej cyrkulacji powietrza. Istnieje możliwość jego modyfikacji wg wytycznych przyszłego użytkownika.

 

Wymiary: 16 x 56,5cm
Waga: 480g

Dostępne kolory:

 m81 woodland (taśmy i velcro Ranger Green) – 385pln

 MultiCam® (taśmy i velcro Coyote Brown) – 375pln

 MultiCam® Tropic™ (taśmy i velcro Ranger Green) – 375pln

 A-TACS® FG™ (taśmy i velcro Ranger Green) – 375pln

 A-TACS® AU™ (taśmy i velcro Coyote Brown) – 375pln

 PenCott® GreenZone™ (taśmy i velcro Coyote Brown lub Ranger Green) – 375pln

 PenCott® BadLands™ (taśmy i velcro Coyote Brown) – 375pln

 Wz.93 Pantera (taśmy i velcro Ranger Green) – 370pln

 CCE (taśmy i velcro Ranger Green) – 365pln

 Coyote Brown – 365pln

 Ranger Green – 365pln

 Olive – 365pln

 Czarny – 365pln

 Szary (taśmy i velcro czarne) – 365pln

 Pomarańczowy (taśmy i velcro czarne) – 365pln

 Granatowy (taśmy i velcro czarne) – 365pln