Dbr custom gear

Tactical & outdoor equipment

Info

Czołem,
nazywam się Miłosz Grabski i witam Cię na stronie mojej firmy – DBR Custom Gear. Zajmuję się projektowaniem, produkcją oraz modyfikacjami ekwipunku na życzenie klienta. Jeśli nie znalazłeś w mojej ofercie dokładnie tego, czego oczekujesz – napisz – poradzimy coś na to.

 

Początki mojej przygody z projektowaniem i wykonywaniem ekwipunku zaczęły się jeszcze w XX wieku. U siebie i u ludzi wokół obserwowałem niedostatki w dostępnych rozwiązaniach – zawsze było co przerobić, poprawić, udoskonalić… lub po prostu naprawić. Z końcem 2016 r. postawiłem wszystko na jedną kartę i w ten sposób powstała firma, gdzie w zaciszu pracowni poświęcam się projektowaniu oraz wykonywaniu zamawianego ekwipunku. Swoje pomysły od zawsze weryfikuję w praktyce, zabierając je np. w góry lub do lasu – te dwa środowiska, które kocham, najszybciej i najszczerzej mówią, co i gdzie uwiera. Noszę, używam, zużywam. W miarę możliwości zacząłem też powierzać rzeczy profesjonalistom, którzy zweryfikują je lepiej. W ten sposób mogę mieć pewność, że oferowany produkt jest solidny, funkcjonalny i spełni oczekiwania przyszłego użytkownika.

 

Większość realizowanych zamówień wykonuję własnoręcznie, aby zapewnić jak najlepszą ich jakość. Stosuję tylko sprawdzone przez siebie materiały (oraz powierzone mi przez klienta) m.in. polskich producentów, takich firm jak Pasamon czy Ariadna.

Współpracuję z:

Korzystam z materiałów: