Dbr custom gear

Tactical & outdoor equipment

ARS (Adjustable Rifle Sling)

ARS (Adjustable Rifle Sling), to przepinane jedno i dwu punktowe zawieszenie do broni długiej, które zostało zaprojektowane z pomocą DTF Solutions. Jego budowa łączy w sobie komfort przenoszenia, dzięki szerokiej i miękkiej poduszce, oraz możliwość idealnego dopasowania do postury użytkownika. Regulacja długości podzielona jest na trzy niezależne fragmenty:

-odcinek przedni (łączący zawieszenie z frontem broni) służy do regulacji szybkiej, pozwalającej na natychmiastowe skrócenie lub wydłużenie zawieszenia, np w trakcie przechodzenia na pętlę 1-punktową lub przerzucaniu broni na plecy. Przednia regulacja posiada również możliwość zmiany kierunku działania – standardowo zawieszenie skraca się, przesuwając uchwyt w kierunku wylotu lufy – można ten kierunek odwrócić.

– odcinek środkowy – służy do zasadniczego dopasowania długości zawieszenia do użytkownika (zakres regulacji od 0 do 20cm).

– odcinek tylny – służy do montażu z tyłu broni (np. na kolbie lub przy chwycie pistoletowym).

 

Domyślnie proponowane do zawieszenia są karabinki ITW Clash Hook, zawieszenie można łatwo przepiąć na pętlę 1-punktową, łącząc je z wytrzymałym D-ringiem w tylnej jego części. Standardowo do ARS dołączane są dwie gumowe nakładki, wyciszające karabinki.

 

ARS posiada taśmy regulacyjne z naddatkiem długości – wynika to z możliwości ostatecznego ich docięcia przez użytkownika.

 

ARS współpracuje z każdym preferowanym typem podpięcia do broni, takiego jak „wciśnij kropek” (punkt tylny), Mash Hook lub inne.

 

UWAGA: Jeśli posiadasz własne mocowania kompatybilne z zawieszeniem istnieje możliwość zrezygnowania z dołączonych standardowo karabinków ITW Clash Hook. Cena zawieszenia zostanie zredukowana o ich wartość.

 

Poniżej możesz obejrzeć ARS w użyciu przez DTF Solutions:

 

DTF – One Man Tactics [Taktyka indywidualna]

Taktyka indywidualna. Poruszanie się oraz praca z bronią w pojedynkę to nieczęsto poruszany temat. Jest on jednak bliższy każdemu prywatnemu posiadaczowi broni palnej niż walka w zespole lub drużynie. Techniki widoczne na filmie są połączeniem wiedzy i doświadczenia profesjonalistów z naszym nieszablonowym spojrzeniem. Widoczne na filmie ćwiczenie jest połączeniem kilku przedmiotów DTF: Praca na zasłonach, AR15 System, Podstawy CQB i inne. Zapisz się na szkolenia już dziś. Wykorzystywane wyposażenie m. in. : AR15 S4F od Schmeisser GermanyZawieszenie ARS od DBR Custom GearŁadownice na magazynki od Ginger's Tactical Gear –One Man Tactics. Individual movement and weapon manipulation are not often considered in European conditions. However this topic gets to me more, as to a private owner, than team or pair tactics. Techniques visible in the video are composition of knowledge and experience of true profesionals with our unconventional approach. The drill contains several DTF subjects: Covers use, AR15 System, CQB Basic and more. Sign up for courses now.Used equipment (main): AR15 S4F from #Schmeisser #GermanyARS weapon sling from #DBRcustom #gearMagazine pouches from #GTG

Posted by DTF Solutions on Mittwoch, 15. November 2017

 

 

Dostępne kolory:

 m81 woodland (taśmy Ranger Green) – 199pln

 MultiCam® (taśmy Coyote Brown) – 195pln

 MultiCam® Tropic™ (taśmy Ranger Green) – 195pln

 A-TACS® FG™ (taśmy Coyote Brown lub Ranger Green) – 195pln

 A-TACS® AU™ (taśmy Coyote Brown) – 195pln

 PenCott® GreenZone™ (taśmy Coyote Brown lub Ranger Green) – 195pln

 PenCott® BadLands™ (taśmy Coyote Brown) – 195pln

 Wz.93 Pantera (taśmy Ranger Green) – 190pln

 CCE (taśmy Ranger Green) – 180pln

 Coyote Brown – 180pln

 Ranger Green – 180pln

 Olive – 180pln

 Czarny – 180pln

 Szary (taśmy czarne) – 180pln

 Pomarańczowy (taśmy czarne) – 180pln

 Granatowy (taśmy czarne) – 180pln