Dbr custom gear

Tactical & outdoor equipment

Recommendations from clients:

Kunszt rzemieślnika poznaje się przy małych, precyzyjnych projektach, wymagających dużo uwagi i dbałości o szczegóły. I tak było tym razem. Zleciłem do wykonania dwa wkłady do ładownicy systemu RACK. Pewnie wielu by powiedziało, ale o co tyle hałasu przecież to zwykły piórnik. Może i tak, ale mogę powiedzieć, że nawet i przy tak niewielkim projekcie wszelkie szczegóły zostały przemyślane, nawet kilkukrotnie i wszelkie spostrzeżenia przedyskutowywane ze mną. Całość okraszona drobnymi ale jakże istotnymi smaczkami, które nadają właściwy klimat – dla niektórych to ważne. Życzę utrzymania formy na tak dobrym poziomie. Pozdrawiam i polecam

 

Jerzy, Polska.

I got my first DBR Custom Gear belt as a birthday present from my airsoft team. I’d been looking for this type of belt for ages, and when it arrived in the Multicam colour, it did not disappoint. The build quality, finish and rigidity of the belt and MOLLE looks is second to none. In fact, I was that impressed with the SMB Cobra belt, I decided to order a second one – this time in OD. Now I have two, permanently organised in the ideal configuration for (my) first line set up, ready to use for both load outs.
Thanks DBR Custom Gear!

 

Dave, Hiszpania.

Zdecydowałem się na szpej spod igły DBR Custom Gear z kilku powodów. Po pierwsze wykonywany jest zgodnie z moim indywidualnymi preferencjami, dzięki czemu wyposażenie spełnia dokładnie moje oczekiwania i potrzeby. Po drugie, osoba która siedzi za maszyną do szycia jest również głównym testerem swoich produktów a to oznacza, że rozumie w jakich warunkach będzie używany sprzęt a to przekłada się na jego funkcjonalność. Po trzecie mam pewność, że zamówiony szpej jest uszyty z najlepszych dostępnych materiałów i posłuży długo. Ponadto lubię rzeczy, które wykonywane są w Polsce. Z pewnością zamówię jeszcze kilka produktów sygnowane znakiem DBR Custom Gear.

 

Grzegorz, Polska.

Polecam produkty DBR Custom Gear, ze względu na świetną jakość, elastyczne podejście do klienta i jego wymagań w kwestii modyfikacji pod konkretne zadanie. Dodatkowo sprzęt jest na prawdę przemyślany, czym spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego użytkownika. Zdecydowanie DBR Custom Gear to firma, która ma moja rekomendację.

 

Przemek (MSWiA), Polska.

Szukałem combat shirta w woodlandzie (oraz szybkich ładownic karabinowych) i nie mogłem znaleźć nic ciekawego, zarówno w ofercie lepszych producentów jak i chińskich ubrań dla asgrzybiarzy, aż w końcu chłopaki w jednym z warszawskich sklepów wspomnieli o DBR Custom Gear i możliwości uszycia takowego combata. Rozeznałem się wśród znajomych, którzy w airsoft grali jeszcze chyba za czasów gierka i wszyscy wystawili pozytywne opinie. Po chwili rozmowy okazało się, że niepotrzebnie bałem się ceny i nie wyniesie ona 9999$$$$, a w bardzo przystępnej cenie uzyskałem najlepszy produkt jaki mogłem sobie wymarzyć.

 

Karol, Polska.

Really happy with my SMB Cobra belt, the quality is outstanding!! Stitching is spot on and I really recommend this belt to everyone !!

Martin, Holandia.

Do DBR Custom Gear trafiłem w trakcie poszukiwania kieszeni na stazę taktyczną. Wybór padł na T.S.G. Przyznam, że bardzo lubię takie kompaktowe rozwiązania. Kilku kumpli też już kupiło. Przeglądając stronę na FB (tak na marginesie świetne zdjęcia) trafiłem na kolejne wykonania chest rigów.

Szybka i treściwa dyskusja o finalnej konfiguracji chesta, i nie pozostało mi nic jak tylko czekać.

Od dwóch miesięcy jestem zadowolonym posiadaczem świetnie dopasowanego chesta. Pianka z siatką dystansującą, zarówno na przednim jak i tylnym panelu zapewnia komfort nawet po paru godzinach noszenia. Ładownice bardzo dobrze trzymają magazynki, nawet bez używania docisku. Boczne kieszenie pozwalają na swobodne noszenie Baofeng UV-82, a ich położenie powoduje, iż radio umieszczone jest w bezpiecznym miejscu.

Myślę teraz o pasie i jestem przekonany, że SMB będzie dobrym wyborem. Jeszcze trochę czasu a w wyposażeniu zaczynie tworzyć mi się taki ekosystem DBR.

Zbigniew, Polska.

Jakość, innowacyjność, kontakt z klientem – 10/10. Produkty DBR Custom Gear stawiam na równi z najlepszymi markami oporządzenia taktycznego w Polsce.

Paweł, Polska.

Cóż mogę powiedzieć, czas realizacji normalny jak to w przypadku customowych projektów, kontakt jak najbardziej na 5 – nie dogadywałem się wcześniej tak dobrze z innymi krawcami. Jakość? Tutaj nie muszę dużo się rozpisywać – topowa półka, miałem trochę gratów od „przodowników branży” – LBT, Crye, nie widzę żadnej różnicy oprócz metki, jestem estetą – kiedy widzę krzywy szew czy źle dociętą lamówkę to mnie boli w oczy i spać nie mogę. Tutaj? Zasypiam jak dziecko.

Jędrzej, Polska

Jestem z kategorii tych którym pasoszelki i kostka dały się w życiu popalić. Schodziłem swoje kilometry z pleckami turystycznymi wykorzystywanymi do celów taktycznych. Gdy nie znalazłem tego czego potrzebowałem postanowiłem naszkicować swój plecak który wykonał DBR Customr Gear. Jest to jednoosobowa firma. Właściciel sam planuje, projektuje, kroi, szyje i dostarcza. Został wykonany dla mnie spersonalizowany produkt. Wszystkie moje życzenia zostały wykonanie na wysokim poziomie. Dobór materiałów, wykonanie na najwyższym poziomie. Dostawa szybka i terminowa. Wszystkie uzgodnienia dokonywane mailowo i telefonicznie dzięki czemu udało się wykonać usługę bardzo szybko na odległość.

Michał (MON), Polska