Dbr custom gear

Tactical & outdoor equipment

T.S.G. Mk2
(Tourniquet, Shears, Gloves)

TSG (Tourniquet, Shears, Gloves) to kompaktowy uchwyt zaprojektowany do przenoszenia:
-stazy taktycznej (np CAT lub SOFTT-W)
-nożyczek ratowniczych
-rękawiczek medycznych

 

Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, pozwala na umieszczenie wszystkich wymienionych elementów w jednym miejscu, co ułatwia ich „odnalezienie” w sytuacji stresowej.  Główny element (czyli staza) przytrzymywana jest dociskiem (w którym znajduje się kieszonka na rękawiczki), którego siła regulowana jest za pomocą umieszczonego na zewnątrz stopera. Takie rozwiązanie pozwala (w zależności od preferencji użytkownika) na wyciągnięcie stazy w górę lub w dół. Kieszonka na rękawiczki zamykana jest rzepem, pewnie zabezpieczającym, a zarazem wystarczająco łatwym w dostępie do zawartości. Ostatni element, czyli nożyczki posiadają długą, płaską kieszeń z dostępem od góry i zabezpieczenie w formie odciąganej pętli z shockcordu.

 

TSG wykonany jest z taśm poliamidowych oraz 4mm-go, wytrzymałego shockcordu. Posiada montaż w systemie PALS (zajmuje 1 kolumnę i 3 rzędy) lub na pasie do 50mm szerokości. Istnieje możliwość jego modyfikacji wg wytycznych przyszłego użytkownika.

 

TSG był testowany i pozytywnie oceniony między innymi przez operatorów Wojsk Specjalnych oraz funkcjonariuszy Policji. Jego recenzję w wykonaniu Z-Tac możecie przeczytać TUTAJ.

 

Wymiary: 14,5 x 5cm

 

 

 

 

W linku poniżej możesz obejrzeć krótką reklamę TSG:

 

 

Dostępne kolory:

 Multicam – 99,90pln

 Coyote Brown – 89,90pln

 Ranger Green – 89,90pln

 Czarny – 89,90pln